Osviežujúce nápoje

Spoločnosť Coca-Cola HBC Slovenská republika vyrába, predáva a distribuuje zákazníkom celý rad nealkoholických nápojov vrátane štyroch svetovo najpredávanejších značiek: Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta a Sprite. 

 

Na Slovensku a v Českej republike poskytujeme spotrebiteľom širokú škálu ďalších sýtených aj nesýtených nápojov a balených vôd.

Sýtené nápoje

Sýtené nápoje v čele s najobľúbenejšími značkami sveta majú v našom portfóliu nezastupiteľnú úlohu. Aj v tejto kategórii ponúkame spotrebiteľom novinky – v roku 2008 to bol nápoj Coca-Cola zero, v roku 2009 Fanta bez chemických konzervantov, roku 2010 energetický nápoj Monster a máte sa na čo tešiť aj v ďalších rokoch.

Produkty kategórie sýtených nápojov sú dôležitým a neustále rastúcim segmentom; ponúkajú spotrebiteľom chutné a rýchle osvieženie a hydratáciu, ktorá je nevyhnutná pre dobrý pocit.

"Bublinky" v sýtených nápojoch vznikajú vďaka oxidu uhličitému, ktorý sa do nápojov pridáva pri výrobe, rovnako ako napríklad pri výrobe "perlivých" minerálnych alebo pramenitých vôd.

Oxid uhličitý (CO2) je neškodný bezfarebný plyn bez vône, ktorý je bežne prítomný v atmosfére a ktorý poskytuje sýteným nápojom požadovanú chuť.

Osviežujúce nápoje

Coca-ColaNápoj FantaNápoj Sprite

Nesýtené nápoje

Skupina nesýtených nápojov je jednou z najdynamickejšou sa rozvíjajúcou kategóriou a v súvislosti so vzrastajúcim záujmom spotrebiteľov o zdravý životný štýl naše portfólio v tejto kategórii neustále rozširujeme – či už sa jedná o ľadové čaje Nestea, ktoré sú úplne bez chemických konzervantov, o širokú paletu príchutí džúsov Cappy a ovocných nápojov Cappy Ice Fruit, či o ďalšie nápoje.

Osviežujúce nápoje

Cappy Ice FruitNápoj Nestea Nápoj Powerade

Balené vody

Balené minerálne vody Bonaqua a Römerquelle v rôznych variantoch perlivosti a s rôznymi príchuťami si získali na českom a slovenskom trhu veľmi silné postavenie.

Voda je životne dôležitá pre ľudské zdravie. Naša spoločnosť predáva na českom a slovenskom trhu minerálnu vodu Bonaqua a minerálnu vodu Römerquelle.

Osviežujúce nápoje

nápoj Bonaqua voda Römerquelle

Back to top